Ogłoszenie

Dział Diagnostyki Laboratoryjnej

Informacje o jednostce

Kierownik Działu Diagnostyki Laboratoryjnej - mgr Ewelina Maczuba
Specjalista laboratoryjnej diagnostyki medycznej

Kierownik - wew. 826
Pracownia serologii -  wew. 828
Pracownia biochemii i hematologii – wew. 827
Pracownia mikrobiologii – wew. 835

e-mail: lsl@mcm-milicz.pl

Dział Diagnostyki Laboratoryjnej świadczy usługi dla szpitala oraz innych placówek służby zdrowia a także dla indywidualnych pacjentów codziennie przez całą dobę. Przyjmowanie materiału do badań od poniedziałku do piątku w godz. od 7:30 do 10:30 w Punkcie Pobrań (gabinet na przeciwko rejestracji Przychodni Specjalistycznej). Istnieje możliwość wykonywania dla indywidualnych pacjentów badań płatnych bez skierowania od lekarza w godzinach funkcjonowania Punktu Pobrań. Wydawanie wyników od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-16:00 w Laboratorium szpitala. W innym czasie, w sytuacjach pilnych role tą przejmuje Izba Przyjęć szpitala. Wyniki większości badań wydajemy tego samego dnia, inne w zależności od rodzaju badania od 1 do 5 dni. W sprawie pobrania i terminów prosimy o kontakt pod numerem 797 307 702 a po 15:00 797 307 827.

Wykonujemy badania w kierunku wielu schorzeń (wątroby, nerek, trzustki, układu krążenia, zaburzeń równowagi kwasowo-zasadowej, różnego rodzaju zakażeń, anemii, niedoborów pierwiastków itp.) na pracowniach:

  • biochemicznej, koagulologicznej gazometrycznej,
  • hematologicznej,
  • serologicznej,
  • mikrobiologicznej,
  • analityki ogólnej.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i nowoczesnymi metodami oznaczeń badań.  Bierzemy systematyczny udział w krajowych i wojewódzkich (regionalnych) sprawdzianach dokładności i wiarygodności badań laboratoryjnych. Dysponujemy wyspecjalizowaną i doświadczoną kadrą. Oferujemy konkurencyjne ceny. Dla zakładów pracy przy badaniach okresowych stosujemy rabaty.